כבר תקופה ארוכה שאנשים ויזמים ישראלים מנסים בכל הכוח לקיים כאן אצלנו במדינת ישראל תרבות מוטורית עממית אמיתית, כזו שאנחנו רגילים לראות בטלויזיה ובסרטוני היו-טיוב, ולא לאורך חוף הים בבת-ים. אצלנו במגזין אוטוספורט מאוד, אבל מאוד אוהבים יוזמות שכאלה, אז כששמענו על אירוע ה- Blu Pool, ידענו שאנחנו חייבים להגיע ולסקר.

מסיבת בריכה BLU POOL 1000 | צילום: דביר אברהם
מסיבת בריכה BLU POOL 1000 | צילום: דביר אברהם
[adsenseyu1]

אז נכון, היו כאן אירועי ענק בעבר, קחו לדוגמא הפסטי-קאר, מפגשי אוטוספורט הגדולים ועוד שלל יוזמות פרטיות כאלה ואחרות, אך כאן מדובר באירוע מעט אחר. אירוע ה- BLU POOL 1000 התקיים אתמול, יום חמישי ה- 20/8/15 החל מהשעה 18:00 בערב ועד לשעות הלילה המאוחרות. היה זה אירוע עם רעיון אחר, לערוך מסיבת בריכה ייחודית במיוחד עבור חובבי הרכב באשר הם.

המיקום: חוף בורה בורה, שדרות בן גוריון, בת-ים. על הפרק: שני מתחמים שונים כאשר הראשון הוא מתחם חנייה פתוח לקהל הרחב עם עשרות רכבים מסודרים לפי מועדונים, החל ממכוניות אמריקאיות גדולות מכל הזמנים ועד מיני מיינור קטנטנות וכמובן איך לא, רכבי ספורט מודרניים. סביב המכוניות הללו הסתובבו עשרות רבות של חובבי רכב וקהל חולף שקלט את ההתרחשות והגיע להתרשם.

במתחם השני והסגור, זה שהיה מיועד אך ורק לרוכשי הכרטיסים, ניתן היה למצוא את מועדוני הרכב המובילים בארץ עם מכוניות-על כמו הניסן GT-R, מרצדס SLS AMG GT, אלפא רומיאו 4C ועוד מסודרות בצורה מקצועית לחלוטין עם דוגמניות במקומות הנכונים, צלמים וכל מה שצריך על מנת להרגיש אפילו שנייה, במקום אחר ומיוחד יותר. בתוך המתחם היו בנוסף בריכת שחיה ומציל, עמדת DJ עם מוזיקה טובה ורחבת ריקודים, דוכני מזון ושתייה, מתחם מנוחה עם שולחנות וכסאות ומסביב לכל ההתחרחשות מתחמי תצוגה של בתי עסק המציגים את מרכולתם ושלל דוגמניות לייפות את האירוע.

מחיר הכרטיסים לאירוע עמד על 100 שקלים לכרטיס הכולל כוס שתייה אחת, כאשר לדברי מארגני האירוע, מספר האנשים שביקרו במתחם הסגור היה בין 500 ל- 700 איש, מספר מכובד לכל הדעות. לנו נותר רק לקוות כי אירועים מסוג אלה רק ירבובמדינתנו הקטנה, שכן אולי זו הדרך הנכונה לבנות פה תרבות מוטורית אמיתית. יישר כוח למארגנים ולספונסרים.

ולמה רגשות מעורבים? את זה נשאיר לעצמינו, זה באמת לא קשור לאירוע או לקהל, אלא למארגנים.

מסיבת בריכה BLU POOL 1000 | צילום: דביר אברהם
מסיבת בריכה BLU POOL 1000 | צילום: דביר אברהם
[adsenseyu1]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.