מרדצס-בנץ GLE350d קופה | צילום: דביר אברהם
וואן \ מיני-וואן \ מיקרו-וואן
מבחן: מרדצס-בנץ GLE350d קופה – יותר מעיצוב?

מרצדס GLE קופה היא מכונית יפהפיה. אבל רמת הגימור AMG שקיבלנו, שמשדרגת עוד את המראה, מגיעה גם עם מושבים שונים ומתלים מוקשחים יותר – ולכן היא לא מספיק נוחה.

מרצדס-בנץ S500e | צילום: ליאב ארנון
אביזרים וצרכנות
כלמוביל מרצדס עולה בקמפיין Mercedes Forever

כלמוביל מרצדס עולה בקמפיין פרסום רחב היקף לאירוע המכירות במסגרתו תציע מסלול רכישה ושדרוג תחת הקונספט של Mercedes Forever: אפשרות להחליף כל 30 חודשים את את המרצדס הקיימת במרצדס חדשה.

DS 7 קרוסבק | צילום: יצרן
חדשות מקומיות
מקומי: החל שיווק ה- DS 7 קרוסבק

DS 7 קרוסבק מושקת בישראל, ותוצע עם מספר רמות גימור ומנוע דיזל 2.0 ליטרים המפיק 180 כוחות סוס. בנוסף, הושק אולם תצוגה בהרצליה.

מרצדס E קלאס (220d) | צילום: דביר אברהם
חדשות מקומיות
מרצדס מציגה שיא כל הזמנים במכירות

מרצדס מבית כלמוביל מציגה מהפך בשוק היוקרה הישראלי עם שיא מסירות של רכבים והובלת שוק היוקרה ברבעון הראשון של שנת 2018. הטבת המס עבור רכבים היברידים מובילה לגידול במכירות רכבי ה-PHEV במרצדס עם כ-30% מסך כל המסירות.

מרצדס-בנץ CLS | צילום: יצרן
חדשות מקומיות
מרצדס CLS החדשה בישראל

במקביל להשקה הבינלאומית שלה, מרצדס CLS החדשה מושקת בישראל. מחירה נקבע על 720,000 שקלים והילך.

מרוץ 'זמן מטרה' בערד | צילום: דניאל אדמון
מרוצים ישראליים נוספים
חגיגה מוטורית בערד: מרוצים ומופעי ראווה

מי היה מאמין? מאין ספורט מוטורי לשפע. מסלול המרוצים החדש בערד יחנך ב'פול-גז' עם 4 ימים של מרוצים, מופעי ראווה והרבה צמיגים, עשן ומנועים בסל"ד גבוה.

פיג'ו 508 החדשה | צילום: יצרן
חדשות חו"ל
פיג'ו מציגה את ה-508 החדשה

בניסיון לבסס את מעמדה מול אופנת הקרוסאוברים, ה-508 החדשה תציע עיצוב חיצוני ופנימי ייחודיים. מגוון גדול של מנועים יוצעו, בהם שני מנועי בנזין עם 180 ו-225 כ"ס וארבעה מנועי דיזל בהספק שבין 130 ל-180 כ"ס, בצמוד לתיבות אוטומטיות עם 8 הילוכים.

רנו מגאן גראנד-קופה | צילום: אביעד פרץ
מבחני רכב
מבחן: רנו מגאן גראנד-קופה (דיזל) – אזור הנוחות

רנו מגאן גראנד-קופה מציעה איכויות של מכונית מנהלים: מושבים מפנקים, נוחות נסיעה טובה, אבזור טוב (בגרסה שקיבלנו) ותא נוסעים נעים. היא אפילו חסכונית בגרסת הדיזל, רק חוסרה של מערכת בלימה אוטונומית מעיב על האווירה.

יגואר E-PACE | צילום: יצרן
חדשות מקומיות
יגואר E-PACE מושק בישראל

יגואר E-PACE מושק בישראל. יוצע בשלוש רמות גימור ועם מנוע בנזין 2.0 ליטר המספק 250 כוחות סוס. המחיר: החל מ- 295,000 אלף שקלים במסגרת זמן ההשקה.

אוטוספורט מגזין רכב. מבית מ.ה אוטומדיה