אוטוספורט מגזין רכב, שילוב מיוחד של תכנים וקהילה. אתרי הרכב בישראל, הוותיקים יותר והחדשים יותר מציעים לגולש חדשות, כתבות מבחנים ושאר תכנים מענינים. מנגד נמצאים להם אתרי הקהילה, פורומים המציעים לגולשים פלטפורמה נהדרת לדיונים ושיחות על ענף הרכב. אוטוספוט משלב תחת קורת גג אחת אתר מגזין מקצועי, מפותח ואיכותי לצד קהילה גדולה ומגובשת העושה שימוש בפלטפורמת WhatsApp.

אוטוספורט הוקם ביוני 2006 כאתר קהילתי חדש ועד מהרה הפך לאהוד בקרב חובבי רכב. מאז ועד היום מתפתח האתר בקצב מהיר ומצליח לשמור על שני הקצוות החשובים. קהילה ותוכן. מערך מועדוני הרכב שלנו עובד תחת פלטפורמת פייסבוק הנוחה. מערכת המגזין של אוטוספורט מורכבת מצוות צעיר ומלא אהבה לתחום.

כיום אוטוספורט מפעיל לרשות חובבי הרכב את מועדון אוטוספורט שהינו מועדון חברים סגור לחובבי רכב ונהיגה אמיתיים ואת מועדון הרכב החדש 'אוטוספורט' שהוקם מאיחוד המועדונים PCR ו- VAGS הוותיקים והמוכרים.

נדגיש כי אנו שמחים לקבל תגובות ממכם הגולשים בכל נושא באתר בין עם זה פידבק חיובי ובין אם מדובר בהערת ביקורת בונה, כך נדאג תמיד שתהנו מהאתר על כל חלקיו.

אוטוספורט הינו חלק מקבוצת מ.ה אוטומדיה.

הנהלת האתר אינה מעודדת פעילויות בלתי חוקיות בעליל על גבי דפי הפורומים.

מועדון אוטוספורט הסגור

מועדון החברים אוטוספורט הוקם ביוני 2009, כ- 3 שנים לאחר הקמת אתר אוטוספורט. על מנת לספק מענה צודק והגון לכל אותם החברים הדוגלים בספורט מוטורי שיוויוני ואחראי.

מועדון אוטוספורט

מועדון אוטוספורט הוא תוצר של מועדונים וותיקים ומוכרים שנוהלו בעבר על ידי צוות אוטוספורט. המועדונים PCR ו- VAGS שהפכו ללא רלוונטים תחת קונצרן רכב אחד אוחדו לטובת קבוצה המורכבת מאותם חברים אך ללא הגבלת סוג רכב או יצרן.

בברכת גלישה נעימה
צוות אוטוספורט מגזין רכב

אוטוספורט מגזין רכב. מבית מ.ה אוטומדיה