נעשה ונצליח בע"ה   •   הוסף למועדפים   •   קבע כדף הבית   •   צור קשר   •   התחבר או הרשם
לייק בגוגל!

Google+

לייק בפייסבוק!

ראשי חדשות רכב כתבות ודעות מבחני רכב פורום רכב מוסכים ושירותים סיקורי אירועים ספורט מוטורי אביזרים וצרכנות היגוי יתר מבצעי רכב
חוקי הפורום  |  צוותי הפורום  |  רשימת חברים  |  דירוגים  |  חיפוש  |  הצג את הודעותיי  |  נושאים מועדפים  |  נושאים פעילים  |  הצג הודעות מאז ביקורך האחרון
שאלות ותשובות  |  ספר טלפונים  |  רשימת רכבים  |  הצג עצמך בפורום אוטוספורט \ מועדון אופל \ מועדון ב.מ.וו \ מועדון פורד \ מועדון PCR \ מועדון VAGs
שליחת הודעה חדשה     תגובה להודעה
  עבור לעמוד 1, 2  הבא
 צפה באשכול הקודם \ הבא
 הורד אשכול זה
 הוסף לנושאים המועדפים שלך
 הדפס
מחירון צמיגים מוצרי הטיפוח של קארפלן שמני רויאל פאפל עמירה מרפדיית רכב השתמשו בשמני המנוע של קסטרול לביצועים הטובים ביותר

אהבת את הדיון?
שתף בפייסבוק
פורמולה ישראל - כל אחד יכול להיות אלוף! מחפש מוסך - אינדקס מוסכים לחיפוש מוסך ושירותי רכב
מחבר תוכן ההודעה נשלח ב: 13/08/2011 ב- 17:19
פורמולה ישראל
חבר באוטוספורט
חבר באוטוספורט

צפה בכרטיס האישי של המשתמש
שלח מסר אישי

תגובה עם ציטוט
חברים הפורמולה הגיעה ארצה ואתם מוזמנים להשתתף! ההרשמה כבר החלה: http://www.fil.yad2.co.il/

קצת רקע:
לאחר אישור החוק המוטורי והבשלת התנאים וההליכים הבירוקרטים, גם במדינת ישראל יתקיים סוף סוף מרוץ פורמולה רשמי.
המרוץ שיארח מכוניות בקטגוריית פורמולה רנו יתקיים במסלול ייחודי וראשון מסוגו בישראל שיוקם בבירת התיירות של ישראל.
הפרויקט הייחודי והראשון מסוגו בישראל יתקיים בהפקת חברת BBM ובתמיכת הרשות לנהיגה ספורטיבית של משרד הספורט ,משרד התיירות ,המשרד לפיתוח הנגב והגליל ועיריית אילת.
לקראת קיום המרוץ יוקם באילת המסלול הראשון בישראל למרוצי פורמולה. המסלול שיוקם בהתאם להנחיות התקן הבינ"ל ותקנות ה- FIA צפוי להיפתח לנסיעות מבחן ראשונות במהלך חודש נובמבר על-מנת לאפשר למשתתפי המרוץ תקופת הסתגלות למסלול.
במסגרת ההכנות למרוץ יגבש הצוות המארגן ימי מיון מיוחדים לבחירת נבחרת נהגי הפורמולה הראשונה של ישראל. המיונים יכללו בין היתר נהיגת ג'ימיקאנה, קארטינג, סימולאטור נהיגה, סימולאטור טייס, מבדקי כושר גופני ובדיקות רפואיות.
במהלך ימי המיון תגובש נבחרת של כ- 50 נהגים שתעבור אימונים וסדנאות נהיגה ששיאם יהיה שבוע אימונים באקדמיה הבינ"ל לנהיגה ספורטיבית בצרפת.
בסיום הקורס יקבלו הבוגרים רישיון בינלאומי לנהיגת מרוצים מטעם הFIA ורישיון נהיגה ספורטיבית ממשרד הספורט הישראלי. בוגרי הקורס יהוו את התשתית לנבחרת נהגי הפורמולה הראשונה של ישראל.
עלות ההרשמה ליום המיונים היא 333 ₪ בלבד ולאחר מכן לא תהיה עלות נוספת, הטיסה לצרפת וההכשרה היא במסגרת עלות זאת ולא תידרשו להוסיף כסף.
מרוץ הפורמולה הראשון בישראל יתקיים באילת ב- 1 בדצמבר 2011.

תנו לנו בלייק, פייסבוק:
http://www.facebook.com/formula.il

הערוץ הרישמי ביוטיוב:
http://www.youtube.com/formulaisrael
אוטוספורט מגזין רכב - הודעת פרסום מחפש מוסך - אינדקס מוסכים לחיפוש מוסך ושירותי רכב
מחבר תוכן ההודעה נשלח ב: 13/08/2011 ב- 17:19
אוטוספורט
הודעת פרסום

Eurol (יורול) - Chemical Guys (כימיקל גייז) - Meguiars (מגוויירס) - Optimum (אופטימום) - Valvoline (וולוולין) - Castrol (קסטרול)

פורמולה ישראל - כתבה במוסף 7 ימים מחפש מוסך - אינדקס מוסכים לחיפוש מוסך ושירותי רכב
מחבר תוכן ההודעה נשלח ב: 13/08/2011 ב- 17:22
פורמולה ישראל
חבר באוטוספורט
חבר באוטוספורט

שלח מסר אישי

תגובה עם ציטוט
כתבה עלינו אתמול ה-12/8 :

תנו לנו בלייק, פייסבוק:

הערוץ הרישמי ביוטיוב:
מחפש מוסך - אינדקס מוסכים לחיפוש מוסך ושירותי רכב
מחבר תוכן ההודעה נשלח ב: 14/08/2011 ב- 06:49
tjstyle
מנהל מועדון PCR
מנהל מועדון PCR

צפה בפרטי הרכב של המשתמש
שלח מסר אישי
הפרופיל שלי בפייסבוק
שלח דואל
בקר באתר הבית של המשתמש
MSN Messenger

עיר מגורים: חדרה\רמת גן
תגובה עם ציטוט
שלום, יש לי כמה שאלות לגבי כל ההפקה הזו וסלחו לי מראש על הציניות וחוסר האמון.
כבר שנים שמבטיחים לנו כאן ספורט מוטורי, מרוצי ראלי ומרוצים משאר הסגנונות והטעמים.
בזמן האחרון שמעתי לא מעט על פרויקט הפורמולה ישראל הזה ונראה לי היה שמשהו סוף סוך קורה כאן. כעת אני מעיף מבט בתקנון ושוב שאלות מוזרות עולות לי:

1. מדוע המרוץ באילת אינו מובטח? רשום שם שזה תלוי בעוד גורמים ובאישורים נוספים - האם אחרי הכול נתאכזב שוב פעם מחדש? אם כבר מרימים פרויקט כזה, למה לא לסגור הכול מראש כמו שצריך?

2. למה בכלל יש יום מיונים? פתאום יש מיונים בויינגייט? כמעט כל אחד בארץ, כבר היום ועוד הרבה לפני, יכול היה לרכוש קורס נהיגה פורמולה 3 ברנו (בדיוק אותו קורס שאתם שולחים אליו את הנבחרים), להצהיר שהוא כשיר לנהיגה ולא אדם חולה, להציג רישיון נהיגה - והופ הוא עובר את אותו קורס בידיוק. האם מישהו מתכנן לגבות 333 ש"ח מאלפי מועמדים ומבטיח לנו "יום מיונים שמסוכם כחוויה" למרות ששום חוויה לא תהייה שם (הרי זה רק מיונים, מבחנים, חדר אחרי חדר, מדריך והמון רעש, מחשב ומשחק חברתי והנה למדנו מי האדם ומה יכולת הנהיגה שלו - בדיוק כמו בצו ראשון לפני הגיוס).

3. מה יספיקו ללמוד 30-50 חברה ב- 4 ימים בצרפת? עד כמה שאני יודע, הקורסים האלו נעשים בכיתות קטנות בהרבה.

אז את עניין הרישום והמיון - פשוט לא מעניין. נראה כמו עוד דרך למכור "קורס נהיגה בצרפת" - רק בשיטת שיווק מוצלחת שמכניסה המון כסף למארגנים (לא הגיע הזמן להגינות כלפי הצרכן הישראלי גם אם מדובר על תחום עייף ונואש?)

שיהיה בהצלחה לכל אלו שנרשמים למיון ומממנים את 30 החברים המשתתפים שיטוסו לצרפת, את עורכי הדין מאחורי ההסכם המוזר הזה ובעיקר, את הגאון שחשב על תוכנית השיווק המבריקה הזו.

מקווה שאת אותו מירוץ פורמולה ראשון בישראל - בהחלט נזכה לראות.
ויותר מקווה לגלות בעתיד הקרוב, שכל התיאוריה שלי היא סתם תיאוריה חשדנית ופרנואידית.

אגב, נראה לי ולדעתי, גם לעוד רבים, שאם פשוט הייתם מקימים מסלול באילת למרוצים ומפעילים אותו כדרך קבע עם עלות כניסה ותקנון הגיוני. הייתן זוכים להרבה יותר אמון והצלחה - כי זאת הדרך וזה מה שעם ישראל רוצה. קורס נהיגה בחול יכולנו לעשות כבר ממזמן. מסלולים ושאר בתי הספר עושים זאת נהדר.

הפרוייקט על סנדי

Autostore - אביזרים, שמנים ומוצרי טיפוח לרכב.

גם אני PCR - ואתה?

אדיר.
מחבר תוכן ההודעה נשלח ב: 14/08/2011 ב- 14:02
madriver
חבר באוטוספורט
חבר באוטוספורט

שלח מסר אישי

תגובה עם ציטוט
TJ,
גם העמותות יכולים היום להוציא לך רישיון נהיגה ספורטיבי לארץ
וגם זה קורס במכון וינגייט,על זה בעיקר אתה משלם.
ולפי החוק והתקנות בארץ אתה חייב רישון נהיגה ספורטיבי כדי להתחרות בארץ.
הכסף שלוקחים הוא על היום מיוני, קארטינג, גמייקאנות ועוד פעיליות
אני לא צריך להגיד לך כמה עולה לעשות קראטינג טוב או גמייקאנה באחד מבתי הספר.
3. החברים שיברחו כנראה יבלטו יותר וכנראה ידעו יותר
אז הקורס בצרפת רק יחדד אותם ויכין אותם יותר לרכבים.

ולא כזה פשוט להקים ולהחיל להריץ ימים רגילים
אני מאמין שאם הפיילוט הזה יצליח, יתקמו עם הנושא של הקבוע.

מחבר תוכן ההודעה נשלח ב: 14/08/2011 ב- 14:41
Casper
חבר באוטוספורט
חבר באוטוספורט

צפה בפרטי הרכב של המשתמש
שלח מסר אישי
הפרופיל שלי בפייסבוק
MSN Messenger

עיר מגורים: נגב עלית
תגובה עם ציטוט
madriver, זה רק אני או שצריך מתרגם סימולטני כדי להבין מה לעזאזל כתבת? (במיוחד בפסקה האחרונה שלך).

www.HolyManiacs.com
מחבר תוכן ההודעה נשלח ב: 14/08/2011 ב- 15:19
s40
חבר באוטוספורט
חבר באוטוספורט

שלח מסר אישי

תגובה עם ציטוט
4 ימים ואני נהג פורמולה?
משהו פה באמת חשוד..

מחבר תוכן ההודעה נשלח ב: 14/08/2011 ב- 19:19
madriver
חבר באוטוספורט
חבר באוטוספורט

שלח מסר אישי

תגובה עם ציטוט
ציטוט:
פורסם במקור על ידי madriver :
TJ,
גם העמותות יכולים היום להוציא לך רישיון נהיגה ספורטיבי לארץ
וגם זה קורס במכון וינגייט,על זה בעיקר אתה משלם.
ולפי החוק והתקנות בארץ אתה חייב רישון נהיגה ספורטיבי כדי להתחרות בארץ.
הכסף שלוקחים הוא על היום מיוני, קארטינג, גמייקאנות ועוד פעיליות
אני לא צריך להגיד לך כמה עולה לעשות קראטינג טוב או גמייקאנה באחד מבתי הספר.
3. החברים שיברחו כנראה יבלטו יותר וכנראה ידעו יותר
אז הקורס בצרפת רק יחדד אותם ויכין אותם יותר לרכבים.

ולא כזה פשוט להקים ולהחיל להריץ ימים רגילים
אני מאמין שאם הפיילוט הזה יצליח, יתקמו עם הנושא של הקבוע.

אני מצטער קספר אם לא היה מובן אני ינסה לרשום שוב.

בשביל לנהוג נהיגה תחרותית בארץ אפשר כבר היום להוציא רישיון לכך אם אתה חבר בעמותה כלשהיא. רק שעד היום לא היה ביטוח או איפה להתחרות.
ה333 שקל שלוקחים על יום המיונים הוא מעט יחסית ליום החוויתי שאתה מקבל,
רק הגיימקאנה+קארטינג כבר עולים יותר מ333 !!
יותר ברור??
עוד משהו להסביר?

מחבר תוכן ההודעה נשלח ב: 14/08/2011 ב- 19:28
Psycho-KnighT
חבר באוטוספורט
חבר באוטוספורט

שלח מסר אישי

תגובה עם ציטוט
גם לי יש כמה שאלות, שאולי מצתרפות לשאלות שכבר היו פה..

האם כל האירגון הזה, ומסלול עדיין אין, אפילו זכר למסלול שהולך להיבנות אין, חברה שתסכים לבטח אותכם בכל התחרות הזאת אין, אז מה שאתם מציעים פה, זה ג'מייקנה וקרטינג, ולא יותר? כי מירוץ אני בטוח לא רואה שיש פה, מכוניות/מסלול/אישורים בטוח אין פה, אז אני משלם 333 שקל על משהו שלא קיים?

הרי בסופו של דבר, כל העניין של הכסף זה לא העלות של כל המיונים, אלא כשבן אדם משלם את הכסף הוא מגיע למיונים כדי לעבור אותם ולנהוג ולהתחרות בפורמולה פה בארץ, אבל בסופו של דבר, אין שום דבר הרי בארץ.. חוץ מפירסומת וקבוצה בפייסבוק..

מחבר תוכן ההודעה נשלח ב: 14/08/2011 ב- 20:23
פורמולה ישראל
חבר באוטוספורט
חבר באוטוספורט

שלח מסר אישי

תגובה עם ציטוט
ציטוט:
פורסם במקור על ידי tjstyle :
שלום, יש לי כמה שאלות לגבי כל ההפקה הזו וסלחו לי מראש על הציניות וחוסר האמון.
כבר שנים שמבטיחים לנו כאן ספורט מוטורי, מרוצי ראלי ומרוצים משאר הסגנונות והטעמים.
בזמן האחרון שמעתי לא מעט על פרויקט הפורמולה ישראל הזה ונראה לי היה שמשהו סוף סוך קורה כאן. כעת אני מעיף מבט בתקנון ושוב שאלות מוזרות עולות לי:

1. מדוע המרוץ באילת אינו מובטח? רשום שם שזה תלוי בעוד גורמים ובאישורים נוספים - האם אחרי הכול נתאכזב שוב פעם מחדש? אם כבר מרימים פרויקט כזה, למה לא לסגור הכול מראש כמו שצריך?

2. למה בכלל יש יום מיונים? פתאום יש מיונים בויינגייט? כמעט כל אחד בארץ, כבר היום ועוד הרבה לפני, יכול היה לרכוש קורס נהיגה פורמולה 3 ברנו (בדיוק אותו קורס שאתם שולחים אליו את הנבחרים), להצהיר שהוא כשיר לנהיגה ולא אדם חולה, להציג רישיון נהיגה - והופ הוא עובר את אותו קורס בידיוק. האם מישהו מתכנן לגבות 333 ש"ח מאלפי מועמדים ומבטיח לנו "יום מיונים שמסוכם כחוויה" למרות ששום חוויה לא תהייה שם (הרי זה רק מיונים, מבחנים, חדר אחרי חדר, מדריך והמון רעש, מחשב ומשחק חברתי והנה למדנו מי האדם ומה יכולת הנהיגה שלו - בדיוק כמו בצו ראשון לפני הגיוס).

3. מה יספיקו ללמוד 30-50 חברה ב- 4 ימים בצרפת? עד כמה שאני יודע, הקורסים האלו נעשים בכיתות קטנות בהרבה.

אז את עניין הרישום והמיון - פשוט לא מעניין. נראה כמו עוד דרך למכור "קורס נהיגה בצרפת" - רק בשיטת שיווק מוצלחת שמכניסה המון כסף למארגנים (לא הגיע הזמן להגינות כלפי הצרכן הישראלי גם אם מדובר על תחום עייף ונואש?)

שיהיה בהצלחה לכל אלו שנרשמים למיון ומממנים את 30 החברים המשתתפים שיטוסו לצרפת, את עורכי הדין מאחורי ההסכם המוזר הזה ובעיקר, את הגאון שחשב על תוכנית השיווק המבריקה הזו.

מקווה שאת אותו מירוץ פורמולה ראשון בישראל - בהחלט נזכה לראות.
ויותר מקווה לגלות בעתיד הקרוב, שכל התיאוריה שלי היא סתם תיאוריה חשדנית ופרנואידית.

אגב, נראה לי ולדעתי, גם לעוד רבים, שאם פשוט הייתם מקימים מסלול באילת למרוצים ומפעילים אותו כדרך קבע עם עלות כניסה ותקנון הגיוני. הייתן זוכים להרבה יותר אמון והצלחה - כי זאת הדרך וזה מה שעם ישראל רוצה. קורס נהיגה בחול יכולנו לעשות כבר ממזמן. מסלולים ושאר בתי הספר עושים זאת נהדר.

tjstyle הסקפטיות וחוסר האמון לגמרי מובנים, במדינה חשוכת ספורט מוטורי וחשוכת עוד אלף דברים נוספים קשה כבר להאמין למשהו.

1. המירוץ באילת לא מובטח מכיוון שאינו תלוי בחברת ההפקה בלבד, הוא תלוי בגורמי מדינה, עמותות ערית אילת ועוד. אני חייב לציין אבל שלא מדובר בעוד נסיון להקים מסלול ובעוד נסיון להקים אירוע, שים לב לחשיפה התקשורתית שיש סביב האירוע (עד כה סיקרו את האירוע ידיעות אחרונות ערוץ 2 ועוד גורמים רבים), בפעם הראשונה נעשה מהלך אמיתי ומחושב להקים אירוע שיעמוד בכל התקנות שיש לחוק הספורט המוטורי (שהרס לכולנו). תן לי להבטיח לך שהמסלול באילת לא בגדר תיאוריה הוא כבר בתיכנונים מתקדמים ועבר את האישורים הדרושים לו. אבל שוב מכיוון שלא מדובר בצד ההפקה בלבד, לא ניתן להתחיב על כך, בכל מקרה צד המיונים והטיסה והקורס בצרפת מובטחים.

2. הרעיון של יום המיונים הוא ליצור יום חוויתי ומאתגר בעלות סימלית (כאחד שמגיע מתחום הספורט המוטורי המוגבל בארצנו אני מניח שאתה יודע כמה עולה קארטינג, גי'מיקאנה וכדומה), היום הזה גם הונגש לכלל האוכלוסיה ואמור באמת לתת חוויה מדהימה. קורס בצרפת אתה תמיד יכול לרכוש אבל לא בעלות של 333 ש"ח, הנבחרת שתתקבל לא תצטרך לשם שום עלות מלבד העלות הראשונית ליום המיונים ולכן מוצא כאן משהו אמיתי וקונקרטי ולא איזה תחמון שיווקי כהגדרתך.

3. הקורס הוא קורס מקיף, קורס שמאושר על ידי ארגון ה-FIA הבינלאומי, אין שום סיבה שהם יאשרו רשיון בינלאומי במידה והקורס והתלמידים לא ראויים לכך.

יש רצון להנגיש את המסלול לכלל הציבור לאחר מכן אבל זה כבר תלוי יותר בגורמים אחרים שלא קשורים להפקה.
בסה"כ ידידי באמת שיש כאן רצון אמיתי של אנשים שעומלים כבר עשרות שנים (כן חלקנו כבר מעל גיל 40 ויותר) להוות את יריית הפתיחה הראשונה בתחום הספורט המוטורי, הפלטפורמה אולי לא מוצאת חן בעינייך וזה לגיטמי אבל זו הפלטפורמה שהחלטנו עליה.
אני מאחל לך בהצלחה במיונים במידה ותחליט להגיע ובהצלחה לכולנו בתקווה שיום יבוא ותהיה כאן מדינת ספורט מוטורי !

תנו לנו בלייק, פייסבוק:

הערוץ הרישמי ביוטיוב:
מחבר תוכן ההודעה נשלח ב: 14/08/2011 ב- 20:25
פורמולה ישראל
חבר באוטוספורט
חבר באוטוספורט

שלח מסר אישי

תגובה עם ציטוט
ציטוט:
פורסם במקור על ידי s40 :
4 ימים ואני נהג פורמולה?
משהו פה באמת חשוד..

מספר ימים ואתה מקבל רישיון, להיות נהג פורמולה יקח לך כמה שנים טובות

תנו לנו בלייק, פייסבוק:

הערוץ הרישמי ביוטיוב:
מחבר תוכן ההודעה נשלח ב: 14/08/2011 ב- 20:33
rashkomi
מנהל מועדון VAGs
מנהל מועדון VAGs

צפה בפרטי הרכב של המשתמש
שלח מסר אישי

תגובה עם ציטוט
גם אני סקפטי, אבל בהצלחה!

Autostore - חנות החסות שלנו
מחבר תוכן ההודעה נשלח ב: 14/08/2011 ב- 20:36
פורמולה ישראל
חבר באוטוספורט
חבר באוטוספורט

שלח מסר אישי

תגובה עם ציטוט
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Psycho-KnighT :
גם לי יש כמה שאלות, שאולי מצתרפות לשאלות שכבר היו פה..

האם כל האירגון הזה, ומסלול עדיין אין, אפילו זכר למסלול שהולך להיבנות אין, חברה שתסכים לבטח אותכם בכל התחרות הזאת אין, אז מה שאתם מציעים פה, זה ג'מייקנה וקרטינג, ולא יותר? כי מירוץ אני בטוח לא רואה שיש פה, מכוניות/מסלול/אישורים בטוח אין פה, אז אני משלם 333 שקל על משהו שלא קיים?

הרי בסופו של דבר, כל העניין של הכסף זה לא העלות של כל המיונים, אלא כשבן אדם משלם את הכסף הוא מגיע למיונים כדי לעבור אותם ולנהוג ולהתחרות בפורמולה פה בארץ, אבל בסופו של דבר, אין שום דבר הרי בארץ.. חוץ מפירסומת וקבוצה בפייסבוק..

חבר יקר אין לי בעיה עם סקפטיות שעולה, אין לי בעיה עם שאלות שעולות אבל אנא ממך אל תצהיר משהו מבלי שבדקת את העובדות.

1. זכר למסלול יש, המיקום כבר נסגר האישור של ערית אילת וגופי ממשלה התקבל ועכשיו מחכים לעוד מספר דברים שאני מנוע מלדבר עליהם בכדי להתחיל בעבודות התשתית.
2. ביטוח מלא לאירוע, משתתפיו וכל הצוות שילווה את היארוע נסגר עוד לפני שהתחלנו לתכנן דברים אחרים, הביטוח הוא בחברת "לוידס" הבריטית, אתה מוזמן לחקור ולבדוק האם אני דובר אמת אם נשארה בך עוד סקפטיות.
3. שוב מאיפה אתה מחליט באופן כל כך ברור שאין אישורים ? בדוק את העובדות שאל את השאלות ותראה שישנם אישורים.

בנוסף תראו מי חתום על האירוע (סתם לדוגמא: "משרד התרבות והספורט הרשות לנהיגה ספורטיבית" ועוד המון גופים), נראה לך שהם היו חתומים על אירוע כזה אלמלא היו האישורים והביטוח ? אני מבטיח לך שלא, כי עברנו את התהליך לקבלת הביטוח והאישורים בכדי שנוכל לשבת במשרדם ולהתחיל את הפרויקט.
בכל מקרה אני רוצה לסיים בנימה חיובית ושוב פעם להגיד שאני מבין את הסקפטיות אבל בפעם הראשונה מדובר באירוע שחשבו עליו לפני שרצו להקים אותו ואני מאחל לכם בהצלחה בין אם תבחרו להשתתף או לא.

ובכנות אמיתית אני רוצה לשאול אתכם שאלה, כל הזמן אנחנו (אני מרשה להגיד אנחנו כי אני בצד שלכם למרות שאני חלק מחברת ההפקה) כועסים ובוכים שאין ספורט מוטורי בארץ ובפעם הראשונה מישהו מרים את הדגל ומנסה לעשות דבר טוב, למה לא לתת לנו מעט קרדיט ולנסות לעזור לנו להרים את הפרויקט במקום להכשיל אותו.

תנו לנו בלייק, פייסבוק:

הערוץ הרישמי ביוטיוב:
מחבר תוכן ההודעה נשלח ב: 14/08/2011 ב- 20:40
פיליפ
מנהל מועדון אוטוספורט
מנהל מועדון אוטוספורט

שלח מסר אישי

עיר מגורים: ב"ש/ערד
תגובה עם ציטוט
המון בהצלחה וכל הכבוד על היוזמה המבורכת.
מקווה מאוד שלא ישימו לכם רגליים כפי שעשה להרבה אירועים מוטוריים שניסו להרים.

מחבר תוכן ההודעה נשלח ב: 14/08/2011 ב- 20:46
s40
חבר באוטוספורט
חבר באוטוספורט

שלח מסר אישי

תגובה עם ציטוט
תודה על התשובות ובהצלחה

מחבר תוכן ההודעה נשלח ב: 20/08/2011 ב- 22:46
צוות Asport
חבר באוטוספורט
חבר באוטוספורט

שלח מסר אישי
הפרופיל שלי בפייסבוק

תגובה עם ציטוט
ידיעה מהמגזין:

מירוץ הפורמולה הראשון בישראל
מי יהיה שומאכר הישראלי, כך כותבים לנו משרדי היח"צ של BBM הפקות, מארגנת מירוץ הפורמולה הישראלי הראשון שיערך בתחילת אוגוסט בעיר התיירות, אילת.

שמני מנוע שמני מנוע
מגוון שמני מנוע
ליסקאר ליסינג מימוני ליסינג מימוני
ליסינג בהתאמה אישית
שמני גיר שמני גיר
מגוון שמני גיר
מוצרי טיפוח לרכב מוצרי טיפוח לרכב
מגוון מוצרי טיפוח לרכב
תוספי דלק תוספי דלק
מגוון תוספי דלק
האתר:
תנאי שימוש