האם זהו מחליפו של הג'ימני הוותיק של סוזוקי? לא בטוח, מה שכן בטוח הוא שהג'יפון החדש של סוזוקי נראה נהדר. סוזוקי החליטה להשיק את דגם הקונספט של ה- XA Alpha החדש דווקא בתערוכת ניו דלהי שנערכת בימים אלו, שכן הג'יפון הקטן מכוון בעיקר עבור שווקי אסיה ואירופה והוא יוצג גם בתערוכת ג'נבה המתקרבת אלינו.

עפ"י סוזוקי, הג'יפון החדש תוכנן תוך כדי חשיבה על שילוב בין "קשיחות ושרירים"ועל פי התמונות מהתערוכה, ניתן לראות את הגריל הקדמי החדש והדומיננטי, את קשתות הגלגלים העצומות המכפות על חישוקי 19 אינץ' ענקיים שכנראה לא יישארו אם אכן יגיע הג'יפון לייצור. כמו כן מלפנים ניתן להבחין בפתחי האיוורור בפגוש הקדמי, במיגון הפלסטיק בתחתית הרכב ובמערכת פליטה כפולת מפלטים.

כרגע עוד אין יותר מדיי מידע טכני אודות הג'יפון החדש, אך מה שכן ידוע הוא שסוזוקי לקחה את פלטפורמת הסוזוקי סוויפט המוצלחת וע"י הגבהה והקשחה שלה, יצרה ג'יפון. שלדת הסוויפט נחשבת לשלדה מעולה עבור מכונית מיני וללא ספק מדובר על בסיס טוב לג'יפ עירוני.

אם וכאשר יגיע ה- XA Alpha לייצור כנראה בשנת 2014, הוא יגיע עם מגון רחב של מנועים כאשר ביניהם יהיו מנוע הבנזין החדש של סוזוקי מסדרת ה- K-Series בנפח 1.3 ליטרים ומנוע דיזל DDIS בנפח זהה.