כללי: אוטוספורט הינו אתר רכב קהילתי הכולל בתוכו שלל מערכות שונות לשימוש חינמי של גולשי האתר. בעת גלישה באתר, קריאת התכנים ושימוש בכל המערכות מבין הגולש כי האתר ומי ממפעיליו אינו ממליץ ואינו מעודד שום פעילות כזו או אחרת בתחום הרכב ובכלל. כל התכנים המפורסמים באתר הינם כתכנים לקריאה בלבד ואין להשתמש בהם בכל דרך שהיא, מה גם שאין הנהלת האתר ומפעליו מתחייבים לאמינות הדברים באופן מוחלט. המשתמשים מתחיבים לא לעבור על חוקי מדינת ישראל בין ביודעין ובין אם לא. אדם או כל גוף המעוניין להשתמש בתכני האתר יעשה זאת רק לאחר קבלת אישור בכתב ממפעילי האתר.

מגזין רכב אוטוספורט:

מגזין הרכב אוטוספורט מספק חדשות, כתבות, מבחני רכב ומפעיל בלוג אישי לנהגות שבינינו. כל התכנים המפורסמים במגזין הינם מוגנים בזכויות יוצרים ואין לעשות שימוש בתכנים אלו ללא אישור בכתב מהנהלת המגזין. תמונות במגזין – רב התמונות במגזין שייכות ליצרני הרכב המאשרים לעיתונות לעשות שימוש חופשי בתמונות. אך מלבד תמונות היצרן, ישנן תמונות שצולמו ע"י צלמי אוטוספורט ואין לעשות שימוש בתמונות אלו ללא אישור בכתב של הצלם או הנהלת המגזין. מבחני הרכב במגזין אינם ממליצים על קניית רכב כזה או אחר ואין לראות בהם כהמלצה.

הצהרת המשתמש

1. כל הכתוב והנכתב בפורומים נכתבים על ידי אזרחים כאלו ואחרים ולא עוברים סינון על כך לא תהייה טענה דרישה או תביעה כלפי בעלי האתר או מנהליו בשל תגובות הלא נראות למשתמש כזה או אחר השימוש באתר ובפורומים ובתיבות האישיות ובצט, על האחריות הבלעדית המלאה של המשתמש בלבד.

2. המשתמש מתחייב לא לפרסם במכוון או לא כל דבר בעל כוונות מיניות איומים מכול סוג או כל דבר אחר הנוגד את חוקי מדינת ישראל. המשתמש מתחייב לא לפרסם שום חומר לא מקורי או חומר מועתק שלא קיבל אישור בכתב מהכותב המקורי.

3. המשתמש אחראי בלעדי לתוכן המודעות שלו הנהלה שומרת את הזכות לספק כול מידע במקרה של פעילות משטרתית או משפטית כנגד משתמש באשר הוא כולל כתובת ip ושאר הדברים ששמורים במערכת האתר. בעלי האתר או המנהלים בו לא ישאו באחריות כל שהיא לכול נזק ישיר או בעקיפין שיגרם כתוצאה מהודעות שהמשתמש מפרסם.

4. השימוש של המשתמש באתר ובפורומים מהווה הסכמה ברורה וחד משמעית בזה שהמשתמש שכותב את הודעה אחראי הישיר והבלעדי על תוכן הודעה שלו. השימוש של המשתמש באתר ובפורומים מהווה הסכמה לכך שהמשתמש פותר את הנהלת האתר והמנהלים מכל אחריות על תוכן ההודעות שלו או של אחרים בגין תביעות משפטיות וכל מיני דרישות.

5. פרסום מספרי הטלפון או הסולולרי של המשתמש באחריותו בלבד כמו כן כול פרט מזהה אחר החושף את פרטיו האישים בפורומים ובמערכות השונות באתר.

6. בעת הרישום לאתר המשתמש מוסר את כתובת הדואר האלקטרוני שלו, בעת הרישום הוא מאשר להנהלת האתר לשלוח לו הודעות דואר אלקטרוני הקשורות לאתר באופן ישיר בכל עת. במידה והמשתמש רוצה להסיר את כתובת הדואר שלו מרשימת התפוצה של האתר יעשה זאת באופן עצמאי על ידי שינוי כתובת הדואר האלקטרוני בחשבון המשתמש שלו לכתובת שגויה או על ידי שליחת דואר אלקטרוני באופן רשמי למנל האתר ובו בקשה להסרה מרשימת התפוצה.
7. הנהלת האתר רשאית לאסוף מידע המפורסם באתר ובפורומים ורשאית להשתמש בו לכל מטרה פנימית באתר.

8. הנהלת האתר רשאית לאסוף כל תמונה אשר מפורסמת באתר, אם היא מאוחסנת על שרתי האתר ואם היא מאוחסנת על שרתים חיצוניים, על ידי משתמש רגיל, או משתמש בכל דרגה לרבות צלם ורשאית להשתמש בה לכל מטרה פנימית באתר.

9. כל המשתמשים הרשומים באתר, אשר קיבלו ואו היו בעלי תפקיד ודרגה הינם עושים זאת מתוך רצון ובהתנדבות מלאה.

אני המשתמש שגולשנרשם בלאתר זה מתחייב לכול הכתוב לעיל, ומבטיח שכול נזק שיגרם לי כתוצאה משימוש באתר, בפורומים, במגזין ובשאר המערכות אין לי ולא תהייה לי שום טענה ובקשה תביעה משפטית כנגד הנהלת האתר והמנהלים שבה. ללא התחיבות זו אין הנהלת האתר מסכימה לך להשתמש באתר.

תקנון "תנאי שימוש" באתר הרכב אוטוספורט יכול להשתנות מעת לעת ללא הודעה מוקדמת. אנא הקפידו להתעדכן.

אוטוספורט מגזין רכב. מבית מ.ה אוטומדיה