אוטוספורט מגזין רכב, שילוב מיוחד של תכנים וקהילה. אתרי הרכב בישראל, הוותיקים יותר והחדשים יותר מציעים לגולש חדשות, כתבות מבחנים ושאר תכנים מענינים. מנגד נמצאים להם אתרי הקהילה, פורומים המציעים לגולשים פלטפורמה נהדרת לדיונים ושיחות על ענף הרכב. אוטוספוט משלב תחת קורת גג אחת אתר מגזין מקצועי, מפותח ואיכותי לצד קהילה גדולה ומגובשת העושה שימוש בפלטפורמת פייסבוק.

אוטוספורט הוקם ביוני 2006 כאתר קהילתי חדש ועד מהרה הפך לאהוד בקרב חובבי רכב. מאז ועד היום מתפתח האתר בקצב מהיר ומצליח לשמור על שני הקצוות החשובים. קהילה ותוכן. מערך מועדוני הרכב שלנו עובד תחת פלטפורמת פייסבוק הנוחה. מערכת המגזין של אוטוספורט מורכבת מצוות צעיר ומלא אהבה לתחום.

כיום אוטוספורט מפעיל לרשות חובבי הרכב את מועדון אוטוספורט שהינו מועדון חברים סגור לחובבי רכב ונהיגה אמיתיים ואת מועדוני הרכב הוותיקים, מועדון PCR ומועדון VAGS.

נדגיש כי אנו שמחים לקבל תגובות ממכם הגולשים בכל נושא באתר בין עם זה פידבק חיובי ובין אם מדובר בהערת ביקורת בונה, כך נדאג תמיד שתהנו מהאתר על כל חלקיו.

אוטוספורט הינו חלק מקבוצת מ.ה אוטומדיה.

הנהלת האתר אינה מעודדת פעילויות בלתי חוקיות בעליל על גבי דפי הפורומים.

מועדון אוטוספורט

מועדון החברים אוטוספורט הוקם ביוני 2009, כ- 3 שנים לאחר הקמת אתר אוטוספורט. על מנת לספק מענה צודק והגון לכל אותם החברים הדוגלים בספורט מוטורי שיוויוני ואחראי.

מועדון PCR

מועדון PCR הוקם במרץ 2011 במטרה לרכז סביבו את כל בעלי ואוהבי הרכבים הצרפתיים, פיג'ו, סיטרואן ורנו. המועדון החל את דרכו כאשר קבוצה גדולה מאוד של בעלי רכבים צרפתיים הגולשים מידי יום באתר פשוט ביקשה זאת. כיום המועדון מנהל שתי קבוצות פייסבוק: הקבוצה הפתוחה וקבוצת הטיולים והמפגשים (מידע נוסף בעמוד "מועדוני רכב").

מועדון VAG's

מועדון VAG's התחיל את דרכו בפברואר 2009 כפורום קטן, אשר כל כולו מוקדש לרכבי קונצרן VAG. עם הזמן הצטרפו לשורותיו עוד ועוד חברים פעילים, בעלי וואגיות ספורטיביות ורגילות כאחד. כיום המועדון מנהל שתי קבוצות פייסבוק: הקבוצה הפתוחה וקבוצת הטיולים והמפגשים (מידע נוסף בעמוד "מועדוני רכב").

בברכת גלישה נעימה
צוות אוטוספורט מגזין רכב

אוטוספורט מבית מ.ה אוטומדיה